Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Este un forum Harry Potter, pentru fanii acestuia.
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Sk8 parcul

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Anna Follins
Anul V
Anul V
Anna Follins


Numarul mesajelor : 552
Varsta : 28
Galeoni : 39,00
Casa : Ochi de Soim
Bagheta : Bagheta Renasterii
RPG metter :
Sk8 parcul Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sk8 parcul Right_bar_bleue

Pet : Porumbel Alb
Data de inscriere : 09/08/2008

Sk8 parcul Empty
MesajSubiect: Sk8 parcul   Sk8 parcul I_icon_minitimeMier Sept 17, 2008 2:29 am

Anna,Ada si cu Leo se plimbau pe holurile scolii.
"huh...ce plictiseala de duminica....teme am facut.." spuse Leo in timp ce se uita in jos analizandu-si pantofii
":-<...stiu....as vrea sa facem ceva...toata lumea s-a distrat ieri shi acum isi fac temele..iar noi invers." Spuse Anna
"hehe..."facu ada care isi aranja roba "mi-ar placea acum...sa ma dau pe skate:X" spuse ada visatoare iar atunci din preretele gol se arata o usa mare,neagra.
":O ce e asta?" intreba Leo
"O usa imensa nu vezi..?" intreba Anna
"nu aia...e o coaja de banana pe jos:-w" facu Leo
"NU conteaza asta! sunt curioasa....hai sa intram!" spuse Ada si toti se indreptara
spre usa mare si neagra care se deschidea incet in timp ce toti 3 erau uimiti.
Sus In jos
http://www.picaj.blogspot.com
Leo Duroc
Anul II
Anul II
Leo Duroc


Numarul mesajelor : 160
Galeoni : 13,00
Casa : Cercetasi
Bagheta : Bagheta Credintei
RPG metter :
Sk8 parcul Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Sk8 parcul Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/08/2008

Sk8 parcul Empty
MesajSubiect: Re: Sk8 parcul   Sk8 parcul I_icon_minitimeMier Sept 17, 2008 11:02 am

Cei trei intrara intr-o incapere mare...parca mai mare ca un teren de basket unde rau rampe si skateuri.
"NU POT SA CRED!:O" Spunse Ada in timp ce insfaca un skate si in strangea in brate
"OMG! :X:X:X ce taaareee!" Urla Anna in treaga camera apoi lua un skate si se puse pe treaba
"CE TARE:X" spuse Leo apoi isi lua si el un skate si incepu sa ii dea batai.
Dupa 3 ore de distractie in continuu celor 3 li se facu foame..era pranzul..
"Ar trebui sa mergem in marea sala sa luam pranzul nu?Sad" Intreba Ada
"Da..cam asa ceva..."spuse Leo
"Dar daca nu vom mai gasi camera?:-s" spuse Anna
Ada scoase din buzunar ceva ce semana cu o soseata murdara apoi printr-un farmec rostit de ea
se prefacu intr-o agenda de buzunar electronica.
"Aici scrie ca se numeste camera necesitatii si apare doar cand este nevoie de ea" Spuse Ada
"Atat?" intreba Leo
"Da.." spuse Ada apoi prefacu din nou agenda electronica intr-o soseata murdara si o baga in buzunarul interior al robei sale.
Sus In jos
Anna Follins
Anul V
Anul V
Anna Follins


Numarul mesajelor : 552
Varsta : 28
Galeoni : 39,00
Casa : Ochi de Soim
Bagheta : Bagheta Renasterii
RPG metter :
Sk8 parcul Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sk8 parcul Right_bar_bleue

Pet : Porumbel Alb
Data de inscriere : 09/08/2008

Sk8 parcul Empty
MesajSubiect: Re: Sk8 parcul   Sk8 parcul I_icon_minitimeLun Sept 29, 2008 11:20 am

"Pai...mie mi-e foaame....:-s" Spuse Anna frecandu-se cu mana pe burta in timp ce se uita la ceilalti care o priveau cu inteles.
"Da...stiu...dar sunt asa de tari placile..si poate cand ne intoarcem nu o sa mai fie aici" Spuse Leo care acum se uita la Ada
"Hm..ce-ar fi sa ramana cineva aici..si ceilalti se duc dupa mancare?" spuse Ada
"Raman eu!" Spuse Leo repede si insfaca o placa Element pe care o strangea acum in brate.
"Ok...deci eu cu Ada mergem jos...si aducem niste pui cu cartofi pai...ceva chiftelute,pizza...suc..." spuse Anna iar Leo spuse repede:
"Daca ma gandesc mai bine..am sa vin cu voi...poate vom gasi camera altadata..."
"Ma rog...faci cum vrei :-??" spuse Ada dar...
Sus In jos
http://www.picaj.blogspot.com
Ada McNair
Anul II
Anul II
Ada McNair


Numarul mesajelor : 210
Varsta : 27
Galeoni : 68,00
Bagheta : Bagheta Lunii pline
RPG metter :
Sk8 parcul Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sk8 parcul Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/08/2008

Sk8 parcul Empty
MesajSubiect: Re: Sk8 parcul   Sk8 parcul I_icon_minitimeLun Sept 29, 2008 12:42 pm

atunci in camera mai intrara doi baieti . Unul era blond, iar celalalt era brunet. Aveau gluga data peste cap, si dintr-o data, fetele ii vazura alergand repede spre doua placi almost si enjoi.
" Asta enjoi este a mea " spuse baiatul care ii atrna cateva suvite brunete, in timp ce baiatul blond ramasese cu o placa almost, de care era deasemnea foarte mandru.
Cei doi baieti , parca nici nu observara pe cei 3 din camera, cand dintr-o data baiatul blond, o recunoscu pe Anna, care deja numara stelele pe tavan.
" Hei .. nu sunt stele Neutral "
Asa.. sa continuam Smile) : stelele de pe tavan.
" Buna! Ne-am mai vazut la biblioteca " spuse baiatul intinzandu-i mana, iar Anna i-o intinse rusinata. " Vrei sa te invat sa dai trickuri? " spuse baiatul zambindu-i . Anna nu mai putea de fericire, si facu o fata stramba, iar baiatul o interpreta ca pe un nu . " Oh.. am sperat sa ne cunoastem mai bine cu acest prilej, dar daca nu vrei , eu am sa ma intorc. paaa " iar baiatul se indrepta alergand spre placa almost, si incepu sa dea shov-it , iar Anna ramase ingandurata, si dintr-o data isi schimba repede traictoria.
" Eh.. eu raman aici..duceti-va voi dupa mancare " spuse Anna dand rapid din ochi. Ada dadu din umeri , si se indrepta spre usa cu Leo . Atunci baiatul brunet isi lasa placa jos si se duse spre fata si o intreba ceva ce Ada nu intelesese.
" A? Ce ? " repeta Ada non-stop.
" FAfvjaksnvajkdn " repeta baiatul zambindu-i .
"Neutral mda.. asa.. hai ca ma duc sa iau ceva de mancare. " spuse Ada, continuand sa mearga spre usa, cand baiatul blond veni si ii spuse Adei , ca defapt acel baiat doar ii spunea sa ii aduca si lui ceva de mancare.
"Neutral ah.. da ia-ti tu " si Ada pleca mai repede , lasand-o pe Ana salivand.
" Hei !! M-am hotarat. vreau sa ma inveti niste trickuri. "
" Oh scuze " spuse baiatul. " Dar m-a rugat o fata pe nume Roxana sa o invat sa dea trickuri. Imi pare rau. Alta data" iar baiatul invita o fata mai scunda si bruneta [semana cu Pansy Parkinson] in camera, luand-o de mana si dandu-i o placa Element[cea a lui Leo].
Sus In jos
https://hp-forum.all-up.com
Leo Duroc
Anul II
Anul II
Leo Duroc


Numarul mesajelor : 160
Galeoni : 13,00
Casa : Cercetasi
Bagheta : Bagheta Credintei
RPG metter :
Sk8 parcul Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Sk8 parcul Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/08/2008

Sk8 parcul Empty
MesajSubiect: Re: Sk8 parcul   Sk8 parcul I_icon_minitimeMar Sept 30, 2008 9:20 am

Baiatul care era cu cele doua fete, se trezi la un moment dat singur spre drumul spre bucatarie. Fetele nu mai erau cu el .
' Of fetele astea ... ' spuse baiatul oftand. Si baiatul se intoarse in scurt timp [vreo 3 ore] inapoi in Camera Necesitatii de la etajul 7.
" Hei!! " urlara cele doua fete. " Ce ti-a luat atat? "
" Pai nu stiam sigur daca era la etajul 6 sau 8, asa ca am intrat in 7. "
" Inteligenta logica " spuse Ada dand ochii peste cap.
" Ce face Anna? " intreba Leo prinvind-o ciudat.
" Ah.. e asa de la inceput. Se tot uita la tipul blond, dar el nu o baga in seama. Se tot da la tipa aia tampita. " spuse Ada aratand pe aceea cu fata de sobolan. La un moment dat, baiatul blond se dadu jos de pe placa iar cel brunet, il tot impingea de la spate pentru a face ceva.
" Nu !! Nu ma duc!! Ce motiv as avea ? " intreba baiatul blond tipand la colegul sau .
" Pai... ai ... " ii raspunse el.
" Eh.. atunci.. " iar baiatul se indrepta spre cele doua fete. " Huh... stii ceva? " iar baiatul se uita la Anna rosind. " Vreau sa .... Huh... mi-e rusine "
" Nu trebuie sa iti fie rusine... " raspunse ea fericita..
" Pai... ai vreaa... sa ... ? "
"DAA!!!" spuse Anna mai fericita...
" Sigur? "
" LOGIC!!!! cum sa nu ? ce motiv as avea ? "
Baiatul se indrepta fericit spre placa lui Leo , o lua si pleca dansand.
" YEE!! MI-A DAT-O!!!"
Sus In jos
Cezaruna Granger
Anul IV
Anul IV
Cezaruna Granger


Numarul mesajelor : 412
Varsta : 27
Galeoni : 93,00
Casa : Cercetasi
Bagheta : Bagheta Lunii Pline
Slujba : Vanzatoare la R&P
RPG metter :
Sk8 parcul Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Sk8 parcul Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/10/2008

Sk8 parcul Empty
MesajSubiect: Re: Sk8 parcul   Sk8 parcul I_icon_minitimeSam Oct 11, 2008 3:19 am

"Ce?! asta vroia sa faca?:O Sad( si eu credeam ca vrea sa ne cunoastem mai bine sau ceva in genu`...:-S" ii spuse Anna Adei aproape plangand
"Wai !!! sta mi-a luat placa !!! wai da-mi placa inapoi!!!" spuse Leo indreptandu-se spre baiat cu flacari in ochi>Smile"IMI VREAU PLACA INAPOI!!!!"
"Dar Anna a zis ca o pot lua ..." spuse baiatul
"Trebuia sa ma intrebi pe mn nu pe ea :-w:-w" si i-a dat vre-o nush cate palme pana cand i-a dat sk8-ul inapoi
"Phiu#-O, redeam ca nu o sa-l mai primesc " zise Leo imbratisand sk8-ul si frecandu-si palma
"Scuze, nu am stiut ce a vrut sa faca ala ..." a spus ana imbratisandul pe Leo aproape ne mai avand aer ...
"Da, da ...te-as ierta daca mi-ai da drumul.."
"Aaaa..da Smile) acum "__ " "
cand veni Cezaaruna care...
Sus In jos
http://pheobe96.hi5.com
Leo Duroc
Anul II
Anul II
Leo Duroc


Numarul mesajelor : 160
Galeoni : 13,00
Casa : Cercetasi
Bagheta : Bagheta Credintei
RPG metter :
Sk8 parcul Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Sk8 parcul Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/08/2008

Sk8 parcul Empty
MesajSubiect: Re: Sk8 parcul   Sk8 parcul I_icon_minitimeDum Noi 02, 2008 1:33 am

era mai ravasita.
" Salut " spuse Leo ridicand discret o mana.
" Buna " spuse fata, care se indrepa grabita spre cele doua fete.
Anna si Ada le zambeau fericite dar din nou directia privirii fu schimbata, cand intra un baiat inalt blondut , cret si cu ochii caprui. Avea sk8 shoesi de la globe, pantaloni largi si hanorac de la Circa. Intra in camera zambindu-i lui Leo si batand palma.
" Hei Prietene! ce te aduce pe aici ?" intreba Leo cu lacrimi in ochi.
" Pai.. imi cautam chilotii. Stie cineva pe unde mi i-a pus ? " intreba baiatul nedumerit.
Fetele incepura sa rada, iar Ada si cu Anna alergara sa il ia in brate.
Sus In jos
Cezaruna Granger
Anul IV
Anul IV
Cezaruna Granger


Numarul mesajelor : 412
Varsta : 27
Galeoni : 93,00
Casa : Cercetasi
Bagheta : Bagheta Lunii Pline
Slujba : Vanzatoare la R&P
RPG metter :
Sk8 parcul Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Sk8 parcul Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/10/2008

Sk8 parcul Empty
MesajSubiect: Re: Sk8 parcul   Sk8 parcul I_icon_minitimeDum Noi 23, 2008 1:26 pm

(OCC: lacrimi in ochi ?Smile)))=))dc )

"SAAAL Mad" zisera cele 2 fete in acelasi timp
"Hei, sal ...ce faceti :> ?" zise baiatul fericit si un pic cam sugrumat
"salut, eu sunt Cezaruna , prietena Adei si Annei Very Happy"
"Buna, si :"> si ...si....tu cati ani ai ? Very Happy" intreba baiatul un pic roshu la fatza
"12...tu ? :”>?..Very Happy”spuse cezara tot asa de rosie la fata
"Uh…si …” _________________”si ce mai zici ?” spuse Ana intreruptandul pe baiat
„Pai cum ziceam imi caut chilotii..Very Happy
„da..nu sunt cu nishte flori..? sau ceva in genu ? „ spuse Ada razand
„De fapt..sunt cu o mana nush cum si sunt boxeri negri de firma nush cum ) ca nu mai stiu cum se cheama la cati boxeri am eu ,…in sertare…numai aici am cateva sute ..Very Happy „ spuse baiatul razand )
„Da… 8-|” spuse...
Sus In jos
http://pheobe96.hi5.com
Ada McNair
Anul II
Anul II
Ada McNair


Numarul mesajelor : 210
Varsta : 27
Galeoni : 68,00
Bagheta : Bagheta Lunii pline
RPG metter :
Sk8 parcul Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sk8 parcul Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/08/2008

Sk8 parcul Empty
MesajSubiect: Re: Sk8 parcul   Sk8 parcul I_icon_minitimeLun Noi 24, 2008 11:02 am

Leo care deja adormea pe el..
" Wai..si aveti de gand sa inaintati? " intreba Ana care se caca pe acolo invartindu-se in jurul unei placi Enjoi care cazu ca prin farmec in mijlocul camerei.
" wth ? " se auzi din gol un zgomot.. repetandu-se in ecou.. dintr-o data veni un baiat care era... ceva mai saten...ceva mai sdeschis... avea niste sk8 shoesi Etnies... si o sapca fake de la element Smile) si ceva.. era imbracat.. si .. mai era cu o tuta..care era satena si avea ochi albastri.. dupa cate putu observa se tineau de mana.
" Stai Diana aici.. sa ma duc sa imi iau placa de acolo de jos " baiatul se indrepta spre picioarele placa Enjoi.. aa nu defapt era doar papucul ei.. placa era in spate.. prea mari erau .. incat ocupau tot peisajul..
" HEi :O Nu esti tU!!! " spuse Ada enervata dandu-i un ghiont baiatului
" Da cine sunt ? Neutral "
" Esti Celine Dion!!! " [=)))))stie Ana] si Ada incepu sa planga dandu-i doua coate, unde i se alatura si Anna care facu la fel.
"da... " spuse baiatul si se indeparta.. spre fata, dupa care ii dadu un pupic " Diana.. sa nu te incurci niciodata cu astfel de fete"
" wth? adica ce pwca mea lata vrei sa zici ? " spuse Ada dand din pwca.. ca ala din vidiioclipul cela cu patratele negre pe la pwca...
Sus In jos
https://hp-forum.all-up.com
Continut sponsorizat





Sk8 parcul Empty
MesajSubiect: Re: Sk8 parcul   Sk8 parcul I_icon_minitime

Sus In jos
 
Sk8 parcul
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: RP :: Camera Necesitatii-
Mergi direct la: