Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Este un forum Harry Potter, pentru fanii acestuia.
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Biroul Sefului De Casa

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Leo Duroc
Anul II
Anul II
Leo Duroc


Numarul mesajelor : 160
Galeoni : 13,00
Casa : Cercetasi
Bagheta : Bagheta Credintei
RPG metter :
Biroul Sefului De Casa Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Biroul Sefului De Casa Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/08/2008

Biroul Sefului De Casa Empty
MesajSubiect: Biroul Sefului De Casa   Biroul Sefului De Casa I_icon_minitimeMier Oct 01, 2008 12:55 pm

Hei..eu sunt seful de casa al cercetasilor...prin urmare eu aleg un perfect. cine vrea sa fie perfect la cercetasi sa dea reply...bun..urmatoarea faza..puteti sa faceti new topic in casa noastra si sa scrieti aventuri legate de ea...(RP)
alt ceva ce va mai pot spune...faceti cat mai multe topicuri aici...cat mai multe posturi..sa fim casa cu cea mai multe topicuri si posturi va rog :-w...si sa...fiti activi..sa ne alegem mai repede un perfect...
sa facem puncte...sa castigam cupa caselor...am sa fac un topic special pentru asta si mai am eu cateva ideei...daca aveti intrebari,sugestii pt chestiile astea dati reply..cat si daca vreti sa fiti prefect si aveti peste 30 de posturi si 4 zile vechime! Va rog!
Sus In jos
Cezaruna Granger
Anul IV
Anul IV
Cezaruna Granger


Numarul mesajelor : 412
Varsta : 27
Galeoni : 93,00
Casa : Cercetasi
Bagheta : Bagheta Lunii Pline
Slujba : Vanzatoare la R&P
RPG metter :
Biroul Sefului De Casa Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Biroul Sefului De Casa Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/10/2008

Biroul Sefului De Casa Empty
MesajSubiect: Re: Biroul Sefului De Casa   Biroul Sefului De Casa I_icon_minitimeJoi Oct 09, 2008 1:26 pm

eu am vre-o 54 de posturil...numai k am doar 2 zile :-S

dar vreau sa fiu perfect(a) Smile) chiar dakin viata de zi cu zi nu sunt tocmai perfecta Smile) Razz Laughing Twisted Evil What a Face
Sus In jos
http://pheobe96.hi5.com
Cezaruna Granger
Anul IV
Anul IV
Cezaruna Granger


Numarul mesajelor : 412
Varsta : 27
Galeoni : 93,00
Casa : Cercetasi
Bagheta : Bagheta Lunii Pline
Slujba : Vanzatoare la R&P
RPG metter :
Biroul Sefului De Casa Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Biroul Sefului De Casa Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/10/2008

Biroul Sefului De Casa Empty
MesajSubiect: Re: Biroul Sefului De Casa   Biroul Sefului De Casa I_icon_minitimeJoi Oct 09, 2008 1:29 pm

aaa si sunt fff fericita k tu esti seful :X
cu un sef atat de dragutz cum sa nu fiu fericita ?: Razz >Very Happy< huuuug >Very Happy<
Sus In jos
http://pheobe96.hi5.com
Leo Duroc
Anul II
Anul II
Leo Duroc


Numarul mesajelor : 160
Galeoni : 13,00
Casa : Cercetasi
Bagheta : Bagheta Credintei
RPG metter :
Biroul Sefului De Casa Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Biroul Sefului De Casa Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/08/2008

Biroul Sefului De Casa Empty
MesajSubiect: Re: Biroul Sefului De Casa   Biroul Sefului De Casa I_icon_minitimeDum Noi 09, 2008 1:44 pm

>Very Happy<
ms cezara...
:>
Hei...urmatoarea noastra tinta...a casei Cercetasilor este sa castigam cupa caselor...:-w
cezara..sunt mandru de tine ca faci temele de la cursuri...felicitari...
cealalta tina a noastra este sa vedem ce se intampla la dezbatere....adica cine o sa fie perfect...cezara sau mayume...
oricum cezara are mai multe posturi,mai mult in bara de popularitate,mai multi galeoni decat Mayume..plus ca pe cezara o cunosc muult mai bine Very Happy nu ma judecati,..ma rog...
intrebari?sugestii?:>
Sus In jos
Mayume LoveGood
Anul I
Anul I
Mayume LoveGood


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 29
Galeoni : 18,00
Casa : Cercetasi
RPG metter :
Biroul Sefului De Casa Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Biroul Sefului De Casa Right_bar_bleue

Pet : bufnita neagra - Wu
Data de inscriere : 04/10/2008

Biroul Sefului De Casa Empty
MesajSubiect: Re: Biroul Sefului De Casa   Biroul Sefului De Casa I_icon_minitimeMar Noi 11, 2008 12:41 pm

nothing else.
ai dreptate,ce pot spune Smile)

* Mayume * e a naibii de ocupata si de-abia de poate sa intre pe forumul ei pe care e adminul principal Smile) am abandonat tot in ultimul timp :">

Chiar cred ca Cezara ar merita mai mult decat mine sa fie Perfect. Very Happy
Sus In jos
Cezaruna Granger
Anul IV
Anul IV
Cezaruna Granger


Numarul mesajelor : 412
Varsta : 27
Galeoni : 93,00
Casa : Cercetasi
Bagheta : Bagheta Lunii Pline
Slujba : Vanzatoare la R&P
RPG metter :
Biroul Sefului De Casa Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Biroul Sefului De Casa Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/10/2008

Biroul Sefului De Casa Empty
MesajSubiect: Re: Biroul Sefului De Casa   Biroul Sefului De Casa I_icon_minitimeVin Noi 14, 2008 1:58 pm

multumesc...Smile nu ma asteptam sa reactionezi asa ...Smile
va multumesc tuturor care m-ati votat Smile
Sus In jos
http://pheobe96.hi5.com
Continut sponsorizat





Biroul Sefului De Casa Empty
MesajSubiect: Re: Biroul Sefului De Casa   Biroul Sefului De Casa I_icon_minitime

Sus In jos
 
Biroul Sefului De Casa
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Biroul Sefului De Casa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Case :: Cercetasi-
Mergi direct la: