Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Este un forum Harry Potter, pentru fanii acestuia.
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Camera de zi

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Anna Follins
Anul V
Anul V
Anna Follins


Numarul mesajelor : 552
Varsta : 28
Galeoni : 39,00
Casa : Ochi de Soim
Bagheta : Bagheta Renasterii
RPG metter :
Camera de zi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Camera de zi Right_bar_bleue

Pet : Porumbel Alb
Data de inscriere : 09/08/2008

Camera de zi Empty
MesajSubiect: Camera de zi   Camera de zi I_icon_minitimeSam Aug 09, 2008 2:43 pm

aici este camera de zi a ochilor de soim unde isi petrec majoritatea timpului liber langa foc...
"UHU! CE THARE....HEEEI UNDE IMI SUNT CHILOTII CU CAPU LU FLOPPY?Surprised" intreba ada in timp ce cobora scarile din dormitorul fetelor
"Neutral fata...Smile) lol...la mn..ma uitam la ei..."
Sus In jos
http://www.picaj.blogspot.com
Ada McNair
Anul II
Anul II
Ada McNair


Numarul mesajelor : 210
Varsta : 27
Galeoni : 68,00
Bagheta : Bagheta Lunii pline
RPG metter :
Camera de zi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Camera de zi Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/08/2008

Camera de zi Empty
MesajSubiect: Re: Camera de zi   Camera de zi I_icon_minitimeSam Aug 09, 2008 2:48 pm

Ada se simti mai linistita, cand vazu ca chilotii sunt in mana prietenei ei cele mai bune. Acum se gandea sa repete putin la Farmece, deoarece era materia ei preferata.
"Hmm... nu pricep ce treaba are farmecul asta. NU pot face nimic folositor " se enerva Ada atat de tare, incat arunca cartea.
" Of.. la transfigurare este si mai rau :-<... este total penibila treaba... " spuse Ana... care statea cu cartea de Transfigurare pe genunchi, incercand sa retina ceva, chiar daca nu reusea. " Am retinut!!" urla Ana fericita, aruncad cartea fix in capul statui , Rowenei, care se crapa putin . " oo God!!.. eu am facut asta?" intreba Ana speriata.
Ada prefera sa nu zica nimic, incercand sa ia cartea de transfigurare, si sa si-o puna in rucsac.
" Hai sa ne rugam de Dobby, sa ne aduca ceva de mancare. Ca mie sincer, burta imi face ca trenul"
Ada si Ana numai se gandira, si Dobby aparu facand tot felul de piruete, spre cele doua fete, care se uitau amuzate la el.
Sus In jos
https://hp-forum.all-up.com
 
Camera de zi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Camera de zi
» Blocati in camera de zi.
» Cartea 2 - Camera secretelor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Case :: Ochi-de-Soim-
Mergi direct la: