Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Este un forum Harry Potter, pentru fanii acestuia.
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Petrecerea Ochilor de Soim (doar pe data de 20 octombrie!)

In jos 
AutorMesaj
Anna Follins
Anul V
Anul V
Anna Follins


Numarul mesajelor : 552
Varsta : 28
Galeoni : 39,00
Casa : Ochi de Soim
Bagheta : Bagheta Renasterii
RPG metter :
Petrecerea Ochilor de Soim (doar pe data de 20 octombrie!) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Petrecerea Ochilor de Soim (doar pe data de 20 octombrie!) Right_bar_bleue

Pet : Porumbel Alb
Data de inscriere : 09/08/2008

Petrecerea Ochilor de Soim (doar pe data de 20 octombrie!) Empty
MesajSubiect: Petrecerea Ochilor de Soim (doar pe data de 20 octombrie!)   Petrecerea Ochilor de Soim (doar pe data de 20 octombrie!) I_icon_minitimeLun Oct 20, 2008 12:09 pm

Acum,ca ochii de soim au castigat cupa caselor,toti ceilalti s-au gandit sa dea o petrecere in camera de zi.
Aceasta era acum impodobita cu beculete iar pe fiecare masa erau boluri cu diferite mancaruri si bomboane,pahare cu suc si farfurii pline.Muzica venea dintr-un radio iar focul ardea in semineu.
Anna si Ada erau pe fotoliile cele mai apropiate de foc
"Fata deci...\Very Happy/ am castigat....lol....faza e ca cei de la ochi de soim sunt cei mai destepti si atenti la ore:X" Spuse Anna mai tare pentru ca Ada sa o poata auzi
"Stiu...totul e super...dar....hei ia uita-te la Cho!" Spuse Ada care arata cu degetul spre Cho care statea in celalalt colt al camerei si discuta cu Marc.
"Din cate stiu...Leo e cu ea..." Spuse Anna in timp ce se uita incruntata la Cho care parea sa nu aiba o discutie oare care cu Marc
"Ce bine ca Leo nu e din casa noastra...caci alt fel petrecerea era compromisa...facea un duel cu Marc si alea alea..." Spuse Ada surazand
"Da...dar crezi ca sunt doar amici?"
"Ce?Smile) uita-te un pic....ce ti se pare...ca discuta despre vajhat? sau despre cum am castigat noi cupa caselor? sa fim serioase...se intampla ceva intre ei..." Spuse Ada
"Hmm...am o idee...>Smile...ce zici...sa folosim urechile magice a le lui Fred si George?:X ca sa ascultam ce zic:>"? Spuse Anna pe un ton malefic iar ada aproba rapid din cap.
Fetele adusera urechile extensibile apoi puse una in apropierea lui Cho si Mark iar una era la ele.
"Doar daca vrei tu..." Se auzi vocea lui Mark nesigura
"Nu stiu...dar...ce ne facem cu...?"Spuse Cho aproape pufnind in plans
"Nu-ti fa griji...dar...promite-mi ca-i zici maine..."Spuse Mark din nou cu o notade seriozitate in glas
"Mark..nu pot sa aleg..."Continua Cho disperata
"Va trebui...daca nu...poti uita de..." Spuse rigid Mark
"Bine..cum vrei...ma duc...hai...sa dansam...sa ne bucuram..." Spuse Cho inca nesigura si aproape plangand apoi il trase pe Mark de mana si il duse la dans unde ceilalti de la casa ochilor de soim petreceau fericiti.
Fetele trasera urechile extensibile apoi se privira una pe alta in ochi
"OMG!Smile) Ea...cred...ca trebuie sa aleaga intre Mark si Leo..." Spuse Ada nevenindu-i s creada
"Smile)))Lol...stiu...dar oare la ce se referea cand a zis.."doar daca vrei tu.." si apoi ea a zis " dar ce ne facem cu..." :O" Spuse Anna speriata
"Cine stie ce vor sa faca...." Spuse Ada ganditoare
"Orice..doar sa nu strice seara asta Sad(" Spuse Anna apoi asculta putin muzica si dadu din cap pe ritmul ei.
Sus In jos
http://www.picaj.blogspot.com
 
Petrecerea Ochilor de Soim (doar pe data de 20 octombrie!)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Premiile Ochilor de Soim
» Profetul Zilei 7 octombrie.
» Profetul zilei 8 Octombrie.
» Profetul Zilei 12 octombrie
» avatare& semnaturi cu Ochi De Soim

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Case :: Ochi-de-Soim-
Mergi direct la: